www.knf.org.ua
» » Електроміографія: клінічний практикум

Рекомендована література

Електроміографія: клінічний практикум

 

Електроміографія: клінічний практикум

У грудні 2013 року побачила чергова книга нашого постійного автора лікаря-невролога відомого експерта з ЕМГ Сергія Глібовича Миколаєва Електроміографія: клінічний практикум.

Це видання, будучи логічним продовженням Практикуму з клінічної електроміографії, написаного в 2003 році, в той же час абсолютно по-іншому представляє відомий матеріал.

Нова монографія - це керівництво по застосуванню електроміографії в клініці поразок нервово-м'язової системи. У практикумі детально висвітлені особливості проведення ЕМГ-методик, розкриті їх діагностичні можливості, описані механізми формування патологічних феноменів. Розглянуто специфіку виконання і клінічного використання методів покрокового дослідження, аналізу пізніх феноменів (F-хвиля, Н-рефлекс), дослідження Т-рефлексу, мигательного рефлексу, магнітної стимуляції і т. Д.

У виданні подано детальну інформацію щодо проведення голчастою ЕМГ і аналізу її даних при різних ураженнях нервово-м'язової системи.

Друга частина книги - це великий розділ приватної електроміографії. У ньому наведено нейрофізіологічні підходи до діагностики уражень різних рівнів нервово-м'язової системи. Представлені шляхи оптимізації обстеження. Описано алгоритми дослідження при тунельних ураженнях, поліневропатіях, радикулопатиях, ураженнях мотонейронів і інших патологіях. Наведені приклади написання ЕМГ-висновків.

Практикум призначений для нейрофізіологів, фахівців з електроміографії, лікарів функціональної діагностики, неврологів, нейрохірургів, а також для аспірантів і наукових співробітників, які використовують ЕМГ у своїй клінічній практиці

Приєднуйтесь

Керівництво