top of page

5.04.2024р.                                                         

Шановні колеги!

Використання інтраопераційного нейромоніторингу в нашій країні поширюється  та набуває популярності при нейрохірургічних, вертебрологічних, отоларінгологічних хірургічних операціях, операціях на малому тазі та в кардіохірургії. Слідом за цим, кількість лікарів, що забезпечують нейрофізіологічний супровід під час хірургії зростає, а таким чином зростає і потреба в навчанні, підтримці та обміні досвідом.

Останній нейрохірургічний захід, IX Ukrainian Winter Meeting, показав неабияку зацікавленість секцією ІОНМ та міжнародну підтримку. Ці події спонукають до продовження роботи Української Спілки Інтраопераційної Нейрофізіології (УСІН, USIN).    
   30.03.24 року відбувся Збір Правління у складі: керівник (засновник) Варешнюк О.В., члени правління Возняк О.М., Третьякова А.І., Герасименко О.С., Курисько К.С., Павлюк М.А., Галій Ю.І., на якому вирішено організувати Загальний Збір в он-лайн форматі. Згідно статуту, Загальний Збір Організації - вищій орган управління УСІН, на якому буде обрано Президента УСІН (терміном на 2 - 4 роки), Президента-елект, Віце-президента, відповідального Секретаря, Голів підрозділів (ІОНМ, нейрохірургії, фундаментальної нейрофізіології, сумісних хірургічних спеціальностей та інтраопераційної нейровізуалізації, анестезіології, біомедичної інженерії) та Голови територіальних осередків, на конкурсній основі, що складе нове Правління УСІН. Вимоги до кандидатів: теоретичні знання,  практичні навички з ІОНМ та використання ІОНМ в своїй роботі (нейрофізіолога або хірурга), Президентом, Президент-електом, Віце-президентом не можуть бути обрані особи, яким на момент виборів виповнилося 65 років.
   Запрошуємо на загальний збір організації, який відбудеться 09.04.2024р о 17.00 за Київським часом в форматі zoom. Для висування кандидатів на переліковані вакансії приймаються коротке резюме та фото, які надсилайте в групу Ukraine IONM Вайбер
https://invite.viber.com/?g=x6C1nQ2e1km4kSxRE1JW50tW_GNTGdWS   або/та в групі УКРАЇНСЬКА СПІЛКА ІНТРАОПЕРАЦІЙНИХ НЕЙРОФІЗІОЛОГІВ  у FB https://www.facebook.com/groups/296791634583781/?ref=share_group_link 
   Посилання на zoom буде розміщено на цих мережевих ресурсах.
   Залучайтесь до УСІН, до зустрічі.
   З повагою,  Правління УСІН.                              

22.03.2024р.

Шановні колеги! 

Запрошуємо Вас взяти участь у симуляційному тренінгу з клінічної нейрофізіології: 

«Практична електронейроміографія. Розбір клінічних випадків»"

Дата: 27 квітня (субота) 2024р.

Час: с 9.00-18.00

Місце проведення: Відділення функціональної діагностики ДУ Інститут нейрохірургії

ім. акад. А. П. Ромоданова НАМН України
Формат проведення: очний.

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ

22.12.2022р.

Шановні колеги, друзі!

22.12.2022 о 18.00, пройшов вебінар присвячений використанню ССВП в клінічній практиці, обговоренню корисних лайфхаків, які зменшують артефакти реєстрації відповідей та час на комплексне обстеження пацієнта.

Основний доповідач вебінару д.мед.н. Третьякова А.І., завідувач відділення функціональної діагностики.

  Організатори вебінару: ГО «Товариство клінічних нейрофізіологів»,відділення функціональної діагностики ДУ «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України».

За підтримки: "ТОВ "УКРМЕДСПЕКТР"

bottom of page